Křeček

Z Gewiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Jenda Žáček –Křeček


Jenda Žáček – Křeček[editovat | editovat zdroj]

...abstraktní utilitarista, který hýbe světem skrze porozumění zákonitostem a schopnosti žít v souladu s nadčasovým řádem přírody


Jenda Žáček je lektor a konzultant na volné noze v oblasti strategické komunikace a strategie organizací. Konzultuje projekty i komunikační strategie, facilituje, pomáhá se strategickým plánováním a rozvojem, spolupracuje s různými organizacemi, neziskem, drobnými podnikateli i politiky. Vedle médií, PR a marketingu se zabývá komunikačními a mediálními studii.

Přihlásit se můžete i na jeho kurzy na Naučmese.cz.

Kromě toho jako Publishing Editor vede magazín Aspen.Review, který na začátku roku 2017 redesignoval. Dříve působil jako šéf komunikace a tiskový mluvčí skautů, později Ministerstva zemědělství, Strany zelených a Aspen Institute Central Europe.

Happy ENTJ! :)

#politics #coffee #outdoors #entj #communication

 

Já a skauting[editovat | editovat zdroj]

Pocházím z vršovického 301. Sovího oddílu na Praze 10, ve kterém jsem vyrůstal a také ho několik let vedl. Společně s dalšími ve vedení jsem nastartoval proměnu oddílu: ve vedení (od řízení jednotlivcem k vedení týmovému), v programu s větším důrazem na jedinečnost každého člena, zapojení moderních trendů do činnosti oddílu i zachování – pro český skauting jedinečných – tradic. Mezi ty patří třeba 4týdenní tábor (5týdenní pro rovery), který stavíme na zelené louce a každé 2–3 roky se po republice přesouvá na nové místo. Konec mé aktivní oddílové éry i samotné předání oddílu zaznamenala na jednom z táborů České televize v celovečerním dokumentu Trochu lepší svět.

Pět let jsem pracoval jako tiskový mluvčí Junáka, působil ve vedení okresu i kraje (Mladí&Neklidní), v roce 2007 jsem absolvoval ILŠ Pollux, později šéfoval Gemini TV nebo instrukturoval na ILŠ Nucleus. Několik roků jsem vedl vůdcovský kurz Růžový boubel, který tematizoval občanský aktivismus a začleňování dětí se specifickými potřebami do skautských oddílů. Z tématu kurzu vznikla iniciativa Skauting pro všechny, která se později ustavila jako odbor.

Já mimo skauting[editovat | editovat zdroj]

Rád čtu. Rád běhám. Rád píšu. Rád přemýšlím, mluvím i naslouchám.

Užívám si čas s Julií, Sárou, Verunkou i celou rodinou.

Zajímám se o věci kolem a chci, aby se hýbaly kupředu.

Jsem pro každou špatnost.

Jo!

Kontakt[editovat | editovat zdroj]

JendaZacek.cz

jenda<šnek>zacci.cz