Gewiki:Vyloučení odpovědnosti

Z Gewiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
GEWIKI NEPOSKYTUJE ŽÁDNÉ ZÁRUKY SPRÁVNOSTI

Gewiki je otevřený server vytvářený komunitou příznivců a přispěvatelů. Tato komunita jako celek nemůže být činěna v jakémkoliv smyslu odpovědnou za obsah stránek na tomto serveru. Z právního hlediska by mohl být stíhán jednotlivec, který na Gewiki umístí dokument v rozporu se zákony České republiky (kde je server provozován a data uložena). V takovém případě by bylo možné se na viníku domáhat i případné náhrady škody. Vždy ale jen na konkrétní fyzické osobě, která svým jednáním porušila zákon. Jakákoliv kolektivní odpovědnost je výslovně vyloučena.

V žádném případě se nelze domáhat náhrady škody vzniklé důsledkem toho, že někdo použil informace z Gewiki získané nebo naopak, že informace použít nemohl, přestože s tím počítal. Autoři stránek a dokumentů nenesou žádnou právní odpovědnost za kvalitu poskytovaných informací - vše je poskytováno zdarma, "jak stojí a leží", bez možnosti reklamace vady.

Nikdo z autorů, přispěvatelů, sponzorů, správců, ani kdokoli jiný spojený s Gewiki nemůže být zodpovědný za jakékoli nepřesné či zavádějící informace uvedené na těchto stránkách či na stránkách z nich odkazovaných.

Pokud potřebujete konkrétní radu (např. lékařskou, právní či finanční), vyhledejte zkušeného odborníka.

Děkujeme za váš čas strávený čtením této stránky a přejeme vám příjemné používání Gewiki.Tento text vznikl převzetím a úpravou obdobného textu z české Wikipedie.