Brusinka

Z Gewiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Brusinka[editovat | editovat zdroj]

Brusinka 

Jméno: Veronika Žáčková

Město: Praha


Ráda si povídám. O personalistice, o vedení lidí a nakonec vlastně o čemkoliv. V hlavě se mi často honí myšlenky jedna přes druhou, mám ji plnou otázek a touhy najít podstatu věci. Jsem pro každou špatnost. Momentálně pohlcena svými dětmi - Sárinkou, Julinkou a těmi v úplňku.

Skautská sekce[editovat | editovat zdroj]

Tenkrát poprvé:

když mě starší sestra poprvé vzala na její družinovou schůzku...bylo mi tušim cca šest let....a pak už bylo jasno...:-)


Co mám za sebou:

všechny holčičí skautské výchovné kategorie:-) světluška, skautka, ranger, oldskautka....několik let ve vedení koedukovaného oddílu všemi směry (věkem i pohlavím), podílení se na vedení klubu dospělých, pak taky Gemini jako Castor v roce 2006 a pak Gemini 2007, Gemini 2008, Gemini 2009, Gemini 2010........Gemini 2015, Gemini 2017, co bude dál se uvidí...:-)

Kdybych nebyla skautkou, tak.... .... bych jistě nebyla Brusinka.....

Kontakty[editovat | editovat zdroj]

  • email: veru(zavináč)zacci.cz
  • FB: jj, najdete mě:-)

Co Brusinka nakreslila[editovat | editovat zdroj]

Obrázek z Předakce 2010

Někteří psychologové říkají, že volné malování, výběr barev i záměr kresby o svém autorovi vypovídají často víc, než kolik je sám schopen sdělit. Skrývají se v nich všechny vnitřní emoce, traumata současná i ta z dětství, rozvinuté i nerozvinuté duševní poruchy i choroby.

Právě na Předakci 2010 se strhla vlna vybarvování omalovánek, které byly součástí aktivit pro děti. Ty mohou posloužit jako dobrý materiál, výklad necháváme na čtenáři :-)