2 881
editací
mBez shrnutí editace |
mBez shrnutí editace |
||
(Nejsou zobrazeny 3 mezilehlé verze od stejného uživatele.) | |||
Řádek 337: | Řádek 337: | ||
* Bořek Slunéčko - Bořek | * Bořek Slunéčko - Bořek | ||
* Barbora Kolářová - Brčko | * Barbora Kolářová - Brčko | ||
* Veronika Strnadová - Brusinka | * Veronika Strnadová - Brusinka, zástupce vůdce školy, CT | ||
* Jiří Fait - George | * Jiří Fait - George (nakonec nebyl) | ||
* Jana Dubská - Ježek | * Jana Dubská - Ježek | ||
* Kateřina Juričková - Katy | * Kateřina Juričková - Katy | ||
* Hana Bělohradská - Klíště | * Hana Bělohradská - Klíště | ||
* Mariana Ermlová - Mája | * Mariana Ermlová - Mája (?) | ||
* Radek Procyk - Maverick | * Radek Procyk - Maverick - PT | ||
* Marie Řeháková - Maru | * Marie Řeháková - Maru | ||
* Miloslava Fousková - Míla | * Miloslava Fousková - Míla | ||
* Stanislav Komárek - Pekárek | * Stanislav Komárek - Pekárek | ||
* Barbora Tichavová - Rozárka | * Barbora Tichavová - Rozárka | ||
* Tomáš Řehák - Špalek | * Tomáš Řehák - Špalek - vůdce školy | ||
* Eliška Trnková - Upírek | * Eliška Trnková - Upírek - CT | ||
* Markéta Sochorová - Uzlík | * Markéta Sochorová - Uzlík - PT | ||
* Alena Černá - Veverka | * Alena Černá - Veverka - CT | ||
* Vít Růžička - Víťa | * Vít Růžička - Víťa | ||
* Petr Sýkora - Vitamín | * Petr Sýkora - Vitamín | ||
* Vojtěch Brzek - Wanaču | * Vojtěch Brzek - Wanaču | ||
* Tomáš Slavík - Fred | * Tomáš Slavík - Fred | ||
* Pavel Fornůsek - Stopař | * Pavel Fornůsek - Stopař - PT | ||
* Aleš Vitinger | * Aleš Vitinger - CT | ||
* Anna Doupovcová - Tlampa | * Anna Doupovcová - Tlampa | ||
* Markéta Řezáčová - Marka | * Markéta Řezáčová - Marka | ||
Řádek 364: | Řádek 364: | ||
* Matyáš Škvor - Mates | * Matyáš Škvor - Mates | ||
* Tomáš Brabec - Bača | * Tomáš Brabec - Bača | ||
* Marek Baxa - Plavčík | * Marek Baxa - Plavčík (?) | ||
* Markéta Strnadová | * Markéta Strnadová (?) | ||
* Ladislav Pelcl - Bilbo | * Ladislav Pelcl - Bilbo - Šéfinstruktor ILŠ Pollux | ||
* Nikola Šuhajdová - Nika | * Nikola Šuhajdová - Nika | ||
Řádek 521: | Řádek 521: | ||
==2015== | ==2015== | ||
*[[Špalek]] - vůdce školy | |||
*[[Ježek]] - 1. zástupce vůdce školy | |||
* [[Uzlík]] - tajemník | |||
* [[Maru]] - hospodář | |||
* [[Peťa]] | |||
* [[Kaktus]] | |||
* [[Brusinka]] | |||
* [[Evička]] | |||
* [[Brčko]] | |||
* Šaman | |||
* [[Edy]] (část léta?) | |||
* [[Anča]] - šéfinstruktor VLK Castor | |||
* [[Gymi]] - CT, zástupce ši | |||
* [[Moulin]] - CT | |||
* [[Modrák]] - Martin Černý - CT | |||
* [[Kulich]] - Ondřej Klímek - CT | |||
* [[Vrána]] - šéfinstruktor ILŠ Pollux | |||
* [[Ježek]] - PT, zástupce ši | |||
* [[Beru]]ška - Veronika Výprachtická - PT | |||
* [[Wannah]] - Marie Novotná - PT | |||
* [[Ondra]] - šéf servistýmu | |||
*[[Veverka]] - ST, GTV | |||
*[[Vorvaň]] - ST | |||
*[[Sovča]] - ST | |||
*[[Martin]] - ST/IT | |||
*Hanka - Hanka Janů - čajovník | |||
*[[Rapša]] - šéf Kuchyňtýmu | |||
* [[Bětka]] - Alžběta Průšová - KT | |||
* [[Maňas]] - KT | |||
* [[Proper]] - KT | |||
*Vydra - KT | |||
* [[Jáma]] - Gemini TV | |||
* Racek - Gemini TV - kamera | |||
==a následující ročníky== | |||
* složení týmu Gemini je od roku 2009 zároveň a nadále na stránce [[Team:Slo%C5%BEen%C3%AD_T%C3%BDmu]] | |||
[[Kategorie:Historie Gemini]] | [[Kategorie:Historie Gemini]] |
editací